با کپی ترید ارانته به آسانی معامله کنید

کپی ترید ارانته از سبد تجاری شما پشتیبانی می کند. ما به شما این امکان را می دهیم تا سایر سرمایه گذاران موفق را پیدا کرده و از آنها الگو برداری کنید. ابزار کپی ترید ما به معامله گران این امکان را می دهد تا استراتژی های معاملات دیگر معامله گران موفق را مشاهده کنند. این فرآیند میتواند به صورت اتوماتیک و یا دستی باشد اما به یاد داشته باشید ، هر روشی که انتخاب شود معاملات در بازارهای مالی همیشه همراه با ریسک است.

کپی ترید ارانته یک راه حل پیشرفته است که به شما این امکان را می دهد تا بدون مهارت های تکنیکی زیاد در کمترین زمان به فرصت های تجاری نامحدود دسترسی داشته باشید. شما به سادگی انتخاب می کنید که از معامله گران ارانته که فکر می کنید مناسب شما هستند کپی کنید (که به عنوان مدیر سرمایه CopyTrade هم شناخته می شوند) و با کلیک بر روی یک دکمه استراتژی های تجاری آنها را دنبال کنید. می توانید هر تعدادی از مدیر سرمایه CopyTrade را که تمایل دارید انتخاب کنید و یا دنبال نکنید.

ثبت نام

ارائه دهنده های برتر Copytrade ما

ثبت نام

نحوه شروع با کپی ترید ارانته

  • ثبت نام کنید و یا وارد حساب معاملاتی ارانته خود شوید
  • تحقیقات و تحلیل خود را از بازار انجام دهید
  • کپی تریدر مورد نظر خود را که می خواهید دنبال کنید ، پیدا کنید
  • معاملات را در نرم افزار معاملاتی ارانته کپی کنید. با مدیریت ریسک خود را با قرار دادن حد سود و یا حد ضرر مدیریت کنید.
  • پوزیشن های خود را زیر نظر بگیرید و در زمان مناسب ببندید

چرا کپی ترید ارانته ؟

کپی ترید ارانته و به طور کلی کپی کردن معاملات یک استراتژی تجاری محبوب است. نوسانات قیمت اغلب ناچیز و مکرر است ، به این معنی که نظارت لازم است. با کپی ترید، یک معامله گر می تواند به جای انجام تجزیه و تحلیل به سادگی معاملات معامله گر دیگری را کپی کند.

کپی کردن معاملات می تواند برای آن دسته از معامله گرانی مفید باشد که وقت ندارند خودشان بازارها را دنبال کنند. به طور کلی، کپی معاملات بر کوتاه مدت، معاملات روزانه و استراتژی نوسان گیری متمرکز است، اما استراتژی های زیادی وجود دارند که میتوانند برای درآمدزایی استفاده شوند.

کپی معاملات گرایش به تمرکز بر دارایی های بازار فارکس و همچنین رمز ارزها و سایر بازارهای پیچیده یا پرنوسان است. در حالی که تجارت کپی می تواند سودآور باشد ، همچنین می تواند ریسک نیز در بر داشته باشد و معامله گران باید به یاد داشته باشند که نتایج گذشته بازدهی آینده را تضمین نمی کند.

ثبت نام

به صورت آزمایشی شروع کنید

ایجاد حساب
×

Search